Ікона Свята Спиридон із позолотою арка

Ікона Святий Спиридон із позолотою арка — чудотворний образ великогоневагу та застудника. Життя його супроводжувалося великою кількістю чудес, тому й після смерті до його мощів не закінчується кількість паломників. Бог дарував йому загладянке життя, можливість передбачати людські вчинки, керувати погодою та природними явищами, зцілювати людей від недуг, спрямовувати людські задуми на добрі та слухняні вчинки. Він був простим землепашцем за життя, а закінчив слугуватидові прославленимапером. Саме тому його часто зображують у традиційному одязі цього церковного сана.
Свято Спиридон завжди допомагаючи й допомагатиме простим людям. Тому до його мощів досі не висихає мотузка з паломників. Його вже давно іменну «своїм Святим » за його людське ставлення до всіх, незалежно від сану, релігії та вад. Йому часто хочеться розв'язувати фізичні проблеми, зокрема для розв'язання затяжних юридичних труднощів і багатомовних спор, просить поради в прийманні важливих життєвих рішень і роздільній здатності сімейних конфліктів, розпей і недотримання. Селяни просили заступника про урожаю та великого насіння селекційних тварин. Образ здатний допомогти у разі епідемій і море, а також угамувати жорстокості та розв'язати міждособні конфлікти.
Купити ікону Святой Спиридон можна прямо зараз на нашому сайті. Зверніть увагу на різні розміри образу. Якщо вам складно визначитися з вибором, наші консультанти завжди допоможуть вам зробити правильне замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 95 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 75 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Святий Спиридон |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | МДФ (темне дерево) |
| Декор | з позолотою |
| Розмір ікони | DX (100 x 140 мм) |
- Ціна: 1 421 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника

