Ікона Святе Сімейство із кольоровою емаллю

Святе Сімейство показує нам класичну модель родинного щастя й благополуччя. Немовля Ісус розташувався на руках у Матері, Її голова нахилена до дитини, але й спочиває на плечі свого чоловіка Йосифа, захисника, покровителя і наставника. Усі троє об'єднані не лише спорідненими узами, а й єдиною вірою, тому ікона символізує ще й непохитні підвалини християнського світу, де Бог наш є Батьком та Покровителем всього, що є на землі. Крім того, образ виконаний у гарній техніці з відкритими обличчями всіх Святих. Прямокутне панно є чудовим фоном для Божественних образів, німби яких покриті позолотою. Ікона стане гарним подарунком для близької вам людини чи родини.
Купити ікону Святе Сімейство можна прямо зараз на нашому сайті. Зверніть увагу на різні розміри образу. Якщо вам складно визначитися з вибором, наші консультанти завжди допоможуть вам зробити правильнє замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valenti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 160 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 120 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Святое Семейство |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | МДФ (темне дерево) |
| Декор | з кольоровою емаллю та позолотою |
| Розмір ікони | 3 (120 х 160 мм) |
- Ціна: 3 863 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника


