Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цій іконі часто моляться, щоб позбавити рід свій від наклепів, старих прокльонів й всілякої скверни, які наслали недоброзичливці. Її часто дарують молодим дівчатам, які одружуються, оскільки вони залишають рідний дім, створюючи нову сім'ю, а з такою заступницею з ними точно нічого не може трапитися. Ікону вішають над вхідними дверима, обличчям до тих, хто входить до будинку. Таким чином, зло ніколи не зможе проникнути в обитель, а домашні будуть під надійним захистом. Їй моляться батьки, щоб подарувала вона дітям здоров'я, вилікувала від хронічних недуг та відвела біду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Остробрамська |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | МДФ (темне дерево) |
| Декор | з кольоровою емаллю та позолотою |
| Розмір ікони | BX-C (150 x 210мм) |
- Ціна: 2 418 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника



