Ікона Богородиця Остробрамська із позолотою арка біла

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цій іконі часто моляться, щоб позбавити рід свій від наклепів, старих прокльонів й всілякої скверни, які наслали недоброзичливці. Її часто дарують молодим дівчатам, які одружуються, оскільки вони залишають рідний дім, створюючи нову сім'ю, а з такою заступницею з ними точно нічого не може трапитися. Ікону вішають над вхідними дверима, обличчям до тих, хто входить до будинку. Таким чином, зло ніколи не зможе проникнути в обитель, а домашні будуть під надійним захистом. Їй моляться батьки, щоб подарувала вона дітям здоров'я, вилікувала від хронічних недуг та відвела біду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Остробрамська |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | МДФ (білий) |
| Декор | з позолотою |
| Розмір ікони | DX - (100 x 140 мм) |
- Ціна: 1 482 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника

