Ікона Богородиця Остробрамська із позолотою арка

Цій іконі часто моляться, щоб позбавити рід свій від наклепів, старих прокльонів й всілякої скверни, які наслали недоброзичливці. Її часто дарують молодим дівчатам, які одружуються, оскільки вони залишають рідний дім, створюючи нову сім'ю, а з такою заступницею з ними точно нічого не може трапитися. Ікону вішають над вхідними дверима, обличчям до тих, хто входить до будинку. Таким чином, зло ніколи не зможе проникнути в обитель, а домашні будуть під надійним захистом. Їй моляться батьки, щоб подарувала вона дітям здоров'я, вилікувала від хронічних недуг та відвела біду.
Купити ікону Богородиця Остробрамська можна прямо зараз на нашому сайті. Зверніть увагу на різні розміри образу. Якщо вам складно визначитися з вибором, наші консультанти завжди допоможуть вам зробити правильне замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 70 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 50 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Остробрамська |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | пластик |
| Декор | з позолотою |
| Розмір ікони | EX (50 x 70мм) |
- Ціна: 579 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника

