Ікона Благовіщення Пресвятої Богородиці із позолотою арка

Благовіщення - образ радісний, оскільки подія, зображена в сюжеті, вселяє в душу віруючої людини незабутнє трепет та теплоту. Якщо ви бачите його вперше, ви точно відчуєте такі непідробні почуття. Йому моляться про очищення душі від всілякої скверни, поганих думок та вчинків. Зневірені жінки підносять йому свої прохання про якнайшвидше зачаття. Багато хто звертається до нього в надії позбутися шкідливих звичок та . Ікона здатна надати істинно віруючій людині сил та терпіння пройти всі випробування, що випали на її шлях, щоб згодом мати радість осягнути Божу милість, очиститися, щоб впустити в свою душу Його благодать.
Купити ікону Благовіщення Пресвятої Богородиці можна прямо зараз на нашому сайті. Зверніть увагу на різні розміри образу. Якщо вам складно визначитися з вибором, наші консультанти завжди допоможуть вам зробити замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 70 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 50 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Схвалення Пресвятої Богородиці |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | пластик |
| Декор | з позолотою |
| Розмір ікони | EX (50 x 70мм) |
- Ціна: 579 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника

