Ікона Богородиця Казанська без позолоти арка

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казанська Божа Матір становить разом зі Спасителем «вінчальну пару» - це 2 ікони, якими скріплюють союз молодята під час вінчання в храмі, а потім ставлять цю пару на чолі червоного кута в оселі. З неї починає формуватися домашній іконостас. Ще, вона часто присутня не одна, а разом з образами Сина Свого та Миколи Чудотворця. У такій «зв'язці» вони несуть свою службу во славу Отця Небесного, даруючи нам прощення гріхів, покаяння та благодать.
Купити ікону Богородиця Казанська можна прямо зараз на нашому сайті. Зверніть увагу на різні розміри образу. Якщо вам складно визначитися з вибором, наші консультанти завжди допоможуть вам зробити правильнє замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prince Silvero |
| Країна виробник | Греція |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 95 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 75 мм |
| Особливість | |
| Зображення | Казанська |
| Тип зображення | відкритий |
| Оклад основа | МДФ (темне дерево) |
| Декор | без позолоти |
| Розмір ікони | 75 x 95 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| розмір ікони мм | E - (75 x 95мм ) |
- Ціна: 888 ₴
- Спосіб упаковки: Є оригінальне паковання від виробника


